Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0