Movies
Ratings
320
La La LandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0