Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
En Route ToRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
EnzoRated ★ 1.5
The Final PieceRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5