Series
Ratings
52
Good DoctorRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0