Titles you rated
HannibalRated ★ 4.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0