Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
DyingRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0