Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Mirror Has Two FacesRated ★ 4.0