Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Beijing My LoveRated ★ 3.0- Hair ShowRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.5
- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
- My Lovely FamilyRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 2.0- KkangsooniRated ★ 3.5