Movies
Ratings
149
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0