Movies
Ratings
30
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5