Titles you rated
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5