Titles you rated
The First FrostRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0