Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0