Movies
Ratings
405
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Red RocketRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.5
BrazilRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 2.0