Movies
Ratings
748
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0