Series
Ratings
21
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0