Movies
Ratings
500
102 DalmatiansRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
Deep RisingRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5
CasperRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
DaylightRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0