Movies
Ratings
357
FlippedRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
FameRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0