Titles you rated
SupersonicRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5