Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Black CakeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0