Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 2.5
HellsingRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 2.5