Titles you rated
Law and The CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5