Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0