Movies
Ratings
292
KOKUHORated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5