Movies
Ratings
360
The World of LoveRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WishRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The New BoyRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0