Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
CranfordRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0