Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0