Series
Ratings
78- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5