Movies
Ratings
667
Big DealRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0