Series
Ratings
131
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0