Movies
Ratings
35
AkiraRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 1.0