Series
Ratings
27
EuphoriaRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0