Titles you rated
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0