Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.5