Movies
Ratings
381
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Like Water for ChocolateRated ★ 2.5