Series
Ratings
102
Captains of the WorldRated ★ 4.0- Major Season 6Rated ★ 4.0
- Major Season 5Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Show Me The MoneyRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Comedy Big LeagueRated ★ 3.5- Gag ConcertRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5