Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5