Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Lucky LuRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0