Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0