Series
Ratings
71
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
How Clumsy you are, Miss UenoRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0