Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Declaration of FoolsRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Gone WednesdayRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Boys from FengkueiRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0