Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
MaRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0