Series
Ratings
154- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
CLEVATESSRated ★ 4.5
TempestRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Shark: The StormRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Viral HitRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Sand Land: The SeriesRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0