Titles you rated
Still AliceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
My Life in PinkRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0