Movies
Ratings
419
Red CliffRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5