Series
Ratings
55
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 2.5
xxxHOLiCRated ★ 3.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 2.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0