Movies
Ratings
358
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0