Movies
Ratings
32
TakenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0