Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Violent NightRated ★ 3.5
9Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
My LoveRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5