Series
Ratings
28
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0